Вибір ортопедичного матраца є важливим етапом для забезпечення якісного та здорового сну. Правильно підібрана модель позитивно впливає на фізичне здоров'я, забезпечуючи підтримку хребта та правильний розподіл навантаження на тіло під час відпочинку. А ось неправильно обраний матрац може викликати дискомфорт та проблеми зі спиною, сном та загальним станом організму.

Перед вибором ортопедичного матраца, важливо враховувати кілька ключових аспектів та рекомендацій. 

Купити ортопедичний матрац в Україні: критерії вибору

Вибір ортопедичного матрацу є важливим етапом для забезпечення комфортного сну і підтримки правильної позиції тіла під час відпочинку. Щоб зробити оптимальний вибір, слід звертати увагу на ряд критеріїв, зокрема:

 1. Тип матеріалу. Розглядаючи матеріали, різні наповнювачі пропонують певні переваги. Так латекс визначається своєю високою еластичністю, анатомічністю та довговічністю. Пінополіуретан може надавати менш жорстку, але ергономічну підтримку. Кокосовий наповнювач стає вибором для тих, хто шукає оптимальний баланс м'якості та твердості. В той час як пружинний блок може бути кращим вибором для тих, хто віддає перевагу традиційним моделям.

 2. Жорсткість. Визначити власні переваги стосовно рівня жорсткості допоможе коректний вибір між ультра-жорсткими, середніми або м'якими матрацами. Якщо матрац обирається для дитини або людини віком до 25 років, рекомендується вибирати середній або жорсткий матрац: саме в цьому віці формується хребет. Для споживачів старшого віку можна придбати м'яку модель.

 3. Габарити та форма. Розмір матрацу повинен точно відповідати розміру ліжка. Не менш важливо подумати про практичність одностороннього чи двостороннього варіанту. 

 4. Повітропроникність і теплопередача. Оптимальна повітропроникність та теплопередача допомагають уникнути надмірного перегріву під час сну. Важливо звертати увагу на технології вентиляції та регулювання теплопередачі, щоб забезпечити комфорт у будь-який сезон.

 5. Гарантія та сертифікати якості. Здоров'я та безпека є пріоритетом. Важливо, щоб матрац відповідав стандартам безпеки та мав відповідні сертифікати..

 6. Вартість. Не менш важливо обрати модель з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Ціна на матрац залежить від застосовуваних матеріалів і конструкцій. 

Чому вигідно купувати матраци у магазинах Велам Львів?

На сьогоднішній день вибір ідеального матрацу став набагато складніший, враховуючи ринкову конкуренцію та широкий вибір. Однак купівля матрацу у магазинах Велам Львів має свої переваги:

 • Доступні ціни на ортопедичні матраци. Адже вартість моделей відповідає цінам виробників, достатньо вивчити представлену на сайті інформацію, щоб переконатися в цьому.

 • Якісні матраци. Ми співпрацюємо тільки з відомими перевіреними фабриками. Товари, представлені в нашому каталозі, виготовлені з дотриманням потреб покупців та санітарних норм.

 • Простий вибір. Підібрати товар, що задовольняє певним вимогам, просто. Спеціально для покупців ми розмістили зручний пошуковий функціонал у нас на сайті.

 • Широкий асортимент розмірів. У нашому каталозі ви знайдете будь-які розміри матраців для ліжка.

 • Грамотні консультації. Зателефонувавши за номером, ви отримаєте відповіді на запитання. Наприклад, у телефонному режимі дізнаєтеся, чим незалежні пружинні блоки відрізняються від залежних.

 • Зручна доставка. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити матрац з доставкою в будь-яке місто України відповідною для вас транспортною компанією.

Вивчивши наш каталог, ви знайдете сучасні зручні матраци від відомих виробників і зможете легко купити ортопедичний матрац для ліжка. Купити матрац в інтернет магазині Velam ви можете в будь-який час. Наша мета - задовольнити запити наших покупців. Піклуючись про потреби клієнтів, уважно вивчивши попит і матеріальні можливості наших замовників, ми склали каталог, в якому кожен знайде для себе зручний і якісний матрац.