Одним з ключових напрямів нашого інтернет магазину являється продаж наматрацників. І останнім часом наматрацники стають усе більш затребуваними. У чому ж секрет їх популярності?

     Наматрацник - це спеціальний чохол, який одягається на матрац. Передусім, наматрацники потрібні для захисту матраца від механічних ушкоджень і забруднення. На відміну від матраців, вони прості у відході: наматрацники можна попрати або віддати в хімчистку. Перевагою наматрацників в порівнянні з матрацами є також і ціна. Купити наматрацник набагато доступніше, адже коштує він в 2-3 рази менше, ніж матрац.

     На нашому сайті представлені наматрацники, які можна розділити на декілька груп залежно від їх характеристик і призначення :

     1) Бавовняні наматрацники. Виготовлені з натуральної 100% бавовни. Бавовняні наматрацники закріплюються по кутах гумками або ж одягаються на матрац за допомогою гумки, ушитої по периметру тканини. Такі наматрацники можна і треба регулярно прати, вони не дають усадки. Термін служби такого наматрацника в середньому 5 років.

     2) Водонепроникні наматрацники. Складаються з водонепроникної поліуретанової мембрани і захищають усю поверхню матраца. Зовнішня частина наматрацників найчастіше зроблена з бавовни. Водонепроникний наматрацник - відмінний варіант для захисту дитячих ліжечок. Існують також водонепроникні наматрацники із захистом від кліщів і бактерій. Не дивлячись на високий рівень поглинання вологи, вони запобігають появі грибка, бактеріям і іншим паразитам. Водонепроникні наматрацники можна прати в звичайній пральній машині, служать вони близько 5 років.

     3) Антибактеріальні наматрацники. По суті це такі ж бавовняні наматрацники. Особливість їх в тому, що вони оброблені спеціальною речовиною Actigard і перешкоджають виникнення кліщів і бактерій. Антибактеріальні наматрацники рекомендовані людям, що страждають від алергії : вони є надійним захистом від побутової алергії. Такі наматрацники піддаються регулярному пранню і з часом не втрачають свої антибактеріальні властивості. Одягається наматрацник за допомогою ушитої гумки.

     4) Латексні наматрацники. Зроблені з 100% латексу, служать для коригування жорсткості/м'якості спального місця. Чисто латексний наматрацник ідеально підходить для збільшення м'якості матраца, а якщо ви віддаєте перевагу жорсткішій поверхні спального місця, то радимо купити наматрацник з латексу і кокоса. Також, якщо ви хочете купити наматрацник з латексу, важливо враховувати, що його висота в середньому 5 см Латексні наматрацники мають антиалергенні властивості, ідеально підходять тим, хто схильний до алергії.

     5) Кокосові наматрацники. Матеріал, з якого виготовляється такий наматрацник, - кокосова койра. Якщо матрац для вас занадто м'який, радимо купити наматрацник їх кокоса. Він підвищує міру жорсткості матраца, а також має ортопедичну властивість, допомагаючи тілу прийняти правильне положення під час сну. Кокосові наматрацники виготовлені їх екологічно чистих, натуральних матеріалів, не викликають алергію. Служать для підвищення комфорту спального місця, дуже практичні: подовжують термін служби матраца.

     6) Ортопедичні наматрацники. Також як і кокосові наматрацники, ортопедичні призначені для регулювання спального місця по жорсткості/м'якості. Можуть бути виготовлені їх кокоса, латексу, меморі софтвер. Ортопедичні наматрацники мають високу анатомічність - допомагають тілу прийняти правильне положення уві сні.

     7) Простирадла на гумці. Щільні простирадла з 100% бавовни, кріпляться на матрац за допомогою ушитої гумки. Простирадла є надійним захистом матраца від забруднення і попадання рідини, також вони перешкоджають зношуванню матраца. Перуться в звичайній пральній машині, екологічно чисті і не викликають алергію.

     У нашому інтернет-магазині ви можете купити наматрацники від передових виробників товарів для сну. Усі наматрацники пройшли необхідні тестування і відповідають усім екологічним і гігієнічним нормам. Наматрацники відрізняються високою якістю і довгим терміном служби.

      Купити наматрацники дуже просто: можна зробити замовлення онлайн у будь-який час доби. Також ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для отримання додаткової інформації. Ви можете купити наматрацник з будь-якого міста України. Ми відправляємо товари по усій Україні за допомогою служби Нова Пошта.