Яким має бути дитячий матрац?

     Кожен із батьків намагається з перших днів життя свого малюка подарувати йому свою любов, ласку і турботу. Тому до вибору кожної дрібниці, від шкарпеток до меблів в дитячу кімнату, молода сім'я відноситися вкрай уважно. І вибір матраца для новонародженого не є виключенням. Адже саме ця конструкція має величезний вплив на формування хребта, на здоровий і міцний сон.


Серед головних вимог, яким повинні відповідати якісні матраци для немовлят, необхідно відмітити:

  1. Наявність анатомічного і ортопедичного ефекту. Це дозволить підтримувати хребет в оптимальному положенні під час сну;
  2. Гіпоаллергенність;
  3. Екологічність;
  4. Симетричну жорсткість.

     Також необхідно звернути увагу і на наповнювач самого дитячого матраца в ліжечко. Краще всього купувати ті товари, де використані натуральні і повітропроникні матеріали.
     Усім цим критеріям повністю відповідають дитячі матраци в ліжечко від бренду Велам. Миколаївська компанія вже багатьох років робить тільки якісну продукцію, піклуючись як продорослий сон, так і про солодкий відпочинок найменших і найрідніших. У нас є дитячі матраци різних розмірів, тому можна підібрати варіант, як для новонародженої, так і длядорослої дитини. Важливо, що на нашому сайті придбати дитячі матраци можна за цілком доступними цінами.
     Фахівці ж не рекомендують купувати своєму малюкові дешеві матраци для немовлят, з таких матеріалів, якпоролон і вата. Вата, незважаючи на свою натуральність і екологічність, має властивість швидко збиватися і тоді про ідеально рівну поверхню матраца навіть не доводитися говорити. А ось поролон погано піддається чищенню, щосприяє розвитку іпоширенню мікроорганізмів, кліщів і іншого. Згодом, як мінімум, це призводить до алергії.
     Тому економити на здоров'ї дитини не потрібно ні в якому разі, купувати треба тільки якісний дитячий матрац і тільки в перевірених часом виробників.

Великий вибір матраців для немовлят тільки у нас!

     Наш сайт пропонує великий асортимент дитячих матраців. У нас можна знайти як пружинні вироби, так і безпружинні, з різними наповнювачами. Кожна модель користується популярністю, тому що усі вони забезпечуютьправильну підтримку хребта дитини і допомагають розслабитися. Але, проте, фахівці все-таки рекомендують, щоб матраци для немовлят і дітей до 12-ти років були без пружин. Оскільки їх коливання в такому віці може негативновідібитися на здоров'ї дитини.
     Ідеальним варіантом є ортопедичні безпружинні матраци. Таких моделей на ринку представлено багато, але найбільшу популярність має кокосовий дитячий матрац. У складі такого товару є латексоване кокосове волокно. Самевоно прекрасно пропоскає повітря, підтримує необхідний мікроклімат для міцного сну малюків. Дивно, що саме це волокно має також антибактеріальні властивості, тому дитячий кокосовий матрац служитиме дуже довго, при цьомузберігаючи свої первинні властивості.
У нас на сайті розміри дитячих матраців різні, тому можна підібрати відмінний варіант, як для дорослого односпального ліжка, так і для дитячої люльки.
     А ось вже підліткам можна сміливо купувати будь-який вид матраців, досить тільки відштовхуватись від власних вимог. Так, як дитячий матрац можна підбирати по рівню жорсткості, розмірам ліжка і за його вартістю.
Важливо, що усі наші матраци для немовлят мають спеціальні чохли, які розроблені за унікальною технологією, запатентованою компанією Велам. Вони виготовлені з натурального матеріалу, тому зносостійкі, прекрасно чистться ідовго зберігають свій початкови стан!

Ідеальний сон Вашого малюка забезпечать якісні дитячі матраци Велам!

     Дитячий матрац Велам здатний задовольнити вимоги будь-яких батьків. На нашому сайті можна знайти різні варіанти матраців для новонароджених, які відрізняються своїми технічними характеристиками і ціною. Ми зрадістюдопоможемо підібрати самий відповідний варіант дитячого матраца, і потурбуємося про швидку доставку замовлення у будь-який куточок нашої країни. Ми раді подарувати прекрасний і комфортний сон вашому малюкові!