Комфортний і здоровий сон зможе забезпечить тільки якісний ортопедичний матрац. Знайти такий товар можна на сторінках нашого інтернет ресурсу. Але перед цим слід вивчити, що ж все таки є ортопедичним матрацом, і яка від нього користь здоров'ю.

Ортопедичні матраци - особливості і критерії вибору!

     Для здоров'я людини дуже важливо, щоб її хребет під час сну був в природному положенні. Забезпечити таке може тільки добре підібраний ортопедичний матрац. Він має унікальний ефект, що дозволяє повторювати контури тіла і правильно розподілити навантаження під час сну. Наприклад, занадто жорсткий матрац давитиме на хребет, а занадто м'який просто буде давати йому провисати. Зараз у продажі є два види ортопедичних матраців :

  1. Пружинні. Такий вид матраца користується великою популярністю на ринку завдяки своїй ціні, різним ступням жорсткості, та і просто вони привичніші для звичайного споживача. При цьому не варто забувати, що такі матраци дуже швидко зношуються, і з часом починають скрипіти і створювати шум.
  2. Безпружинні. Латексні серед яких є вкрай популярними. Такі матраци безпружинні з'явилися на ринку порівняно недавно. Свою популярність і потрібність вони тільки набирають, при чому дуже великими темпами. Серед головних достоїнств латексних безпружинних матраців можна відмітити унікальну здатність підлаштовуватись під кожну індивідуальну людину, набувати форми її тіла. В основному такі конструкції виготовляються з натуральних матеріалів. Їх активно купують люди, що піклуються про своє здоров'я. Дуже багато моделей купують для облаштування дитячих ліжок. Але і тут без своїх недоліків не обійтися. Матраци ортопедичні безпружинні досить складно підібрати під правильний тип ліжка. Адже треба враховувати і категорію, метод обробки, натуральність матеріалу і інше. До того ж перевірити на собі якість того або іншого виду матраца украй складно, оскільки в магазинах їх представлена обмежена кількість - увесь товар в основному виготовляється під замовлення, або зберігаєься на складах.Ну і купити матрац латексний буде набагато дорожче, ніж звичний пружинний варіант.

     В основному обидва види матраців мають ортопедичний ефект і можуть забезпечити комфортний і здоровий сон. Якщо з пружинними видами товару все ясно, там ніяких прихованих елементів усередині немає, то з латексними моделями все йде трохи інакше. Адже матраци безпружинні можуть мати декілька різних складових, які чергуються між собою. Найчастіше виробники можуть запропонувати органічні або неорганічні конструкції. У першому варіанті покупець отримує матрац з натурального латексу, покритого натуральною бавовною. Для неорганічних матраців безпружинних прийнято використовувати вже змішаний латекс та різного роду піни.

 

Що Вам дасть ортопедичний матрац?

     Якщо у Вас ще є сумніви про те, чи варто взагалі купувати матрац ортопедичний безпружинний або пружинний, то зверніть увагу на наступні переваги, які можна отримати з таким дивовижним товаром :

 

  • Ортопедичний матрац, поза сумнівом, допоможе здоров'ю спини. Правильне положення дозволить усім м'язам тіла розслабитися. Усе це впливатиме на загальне самопочуття, оскільки і робота усіх внутрішніх органів буде злагодженішою. З такими латексними матрацами ранок буде бадьорий і заряд позитивної енергії на цілий день буде забезпечений;
  • Якісний матрац ніколи не буде джерелом розвитку алергії, оскільки вони робляться із дихаючих матеріалів. Таке середовище буде несприятливим для розвитку різного роду бактерій. Тому латексні безпружинні матраци можна сміливо брати і для маленьких дітей;
  • Купити матрац латексний - це означає обзавестись комфортним спальним місцем, яке служитиме впродовж десятка років.

     У нашому інтернет-магазині можна придбати різні матраци з натурального латексу Преміум сегменту. Ми допоможемо вам вибрати самий кращий варіант для спальні і організуємо швидку доставку. Для тих хто проживає у Львові це буде дуже зручно, адже наш магазин саме тут. Velam завжди запропонує адекватні ціни на латексні матраци. З нами ваш сон, поза сумнівом, буде комфортним і здоровим.