Широкий асортимент матраців Велам за найкращими цінами у Львові

     Згадайте, хто кожен ранок дивиться на вас з дзеркало у спальній кімнаті? Якщо це сумна, змучена людина, на обличчі у якої відбилася хронічна втома, то пора серйозно замислитися про якість сну. Адже саме здоровий, повноцінний сон дозволяє нам повністю відновити емоційний фон і фізичні резерви організму.
     Матрац - найважливіший аксесуар спального приладдя, від характеристик якого безпосередньо залежить якість снів. Саме тому, вибір матраца для грамотної організації спального місця - першочергове завдання, яке зобов'язана вирішити людина, що бажає завжди почувати себе бадьоро та здоровою. Але, де придбати дійсно ідеальний матрац і інше спальне приладдя, яке допоможе перетворити звичайне ліжко на зручне, лікувально-профілактичне ложе?

Компанія "ВЕЛАМ" створює якість

     "Велам Львів" - регіональна філія сертифікованої виробничо-торгової фірми, яка вже 24 роки забезпечує споживачів високоякісними товарами для здорового, комфортного сну. Матраци ВЕЛАМ і інша продукція компанії повністю відповідає вітчизняним, а також міжнародним стандартам якості. Це підтверджують відповідні документи, а також численні нагороди, яких удостоїлися товари фірми.
     Матраци Велам вже дарують повноцінний, здоровий сон мільйонам наших співгромадян. Бездоганну репутацію ВТФ "ВЕЛАМ" заслужила зважаючи на розуміння і забезпечення індивідуальних потреб кожного споживача.

Вибирайте свій матрац ВЕЛАМ

     Враховуючи особливості фігури, специфічні вимоги до спального місця, а також віковий стан споживачів, компанія "ВЕЛАМ" розробила декілька модифікацій ортопедичних матраців. Тепер кожна людина самостійно вирішує, в яких умовах він відпочиватиме.
     Відвідавши магазин матраців ВЕЛАМ, ви зможете швидко вибрати саме ту модель лікувально-профілактичного матраца, яка назавжди позбавить вас від безсоння, слабкості та хронічної втоми. Вибирайте самі!
     Пружинні матраци ВЕЛАМ. Ідеальна комбінація двоконусних пружин створює максимальний ортопедичний ефект. Такі конструкції відрізняються підвищеною міцністю і здатні витримати солідну вагу відпочивальника.
     Матраци VELAM на блоках незалежних пружин. Ці моделі повністю безшумні. Ефект, який створює матриця, окремо упакованих пружин, дозволяє використати такі матраци, як лікувально-профілактичні вироби.
     Безпружинні матраци VELAM. Це оптимальний варіант для користувачів, які вважають за краще самостійно визначати жорсткість і пружність спального місця. Певне поєднання натуральних наповнювачів (кокосова койра, спрут із волокнами конопель, латекс і ін.) дозволяє надавати моделям різний коефіцієнт жорсткості. Таким чином, людина може купити матрац ВЕЛАМ, який забезпечить максимально комфортні умови для відпочинку конкретного користувача.
     Незалежно від того, який саме матрац ВЕЛАМ ви вирішили придбати, будьте упевнені, він:

  • довговічний;
  • презентабельний;
  • зносостійкий;
  • екологічно чистий;
  • повітропроникний;
  • комфортний;
  • безпечний.

     Отже, якщо ви бажаєте забезпечити собі повноцінний сон, Сміливо наважуйтеся купити матрац ВЕЛАМ прямо зараз!
Купуйте матраци Велам у Львові вже сьогодні і назавжди подаруєте дійсно здоровий сон не лише собі, але і кожному членові вашої сім'ї!