Погодьтеся, витримати ритм сучасного життя під силу далеко не кожній людині. А якщо позбавити її повноцінного сну - єдиної можливості відновити фізичний, а також емоційний потенціал організму, то незабаром життя нашого героя перетвориться на справжнє пекло. Як же забезпечити ідеальний відпочинок і створити оптимальні умови для акумуляції внутрішніх сил?
Придбати ортопедичний пружинний матрац - раціональне рішення для поставленої задачі. Але, як грамотно вибрати і купити матрац пружинний, який дійсно зможе подарувати по-справжньому здоровий сон? Авторитетні ортопеди настирлево рекомендують придбати тільки сертифіковані лікувально-профілактичні вироби у перевірених виробників.

ВТФ "ВЕЛАМ" піклується про ваше здоров'я

     На фабриці "Велам" виготовляють ортопедичні матраци, ціна яких дозволяє кожній людині вигідно купити матрац пружинний, який забезпечить повноцінний сон кожної ночі.
     Продукція компанії "ВЕЛАМ" повністю відповідає санітарним і гігієнічним вимогам, які висуваються до товарів цієї категорії. Цей факт підтверджують численні сертифікати, видані як вітчизняними, так і міжнародними організаціями, які регулярно контролюють якість ортопедичних виробів.
     Наукові розробки, сучасне устаткування і раціональне мислення дозволяють фахівцям фірми "ВЕЛАМ" вже впродовж 24 років радувати споживачів лікувально-профілактичними виробами для сну бездоганної якості. При цьому ціни на матраци і інше спальне приладдя закликають оздоровитися усіх, хто цього дійсно бажає.

Особливості і переваги ортопедичних матраців серії "Люкс"

  • Ортопедичний пружинний матрац створює відмінний лікувально-профілактичний ефект, оскільки оптимально розподіляє вагу відпочивальника на площині спального місця.
  • Внутрішній "скелет" матраців серії "Люкс" виконаний високоякісного, міцного сплаву і здатний витримувати істотні механічні навантаження.
  • Матрац з незалежними пружинами в процесі експлуатації не скрипить і не деформується. На такому матраці можуть комфортно відпочивати двоє людей різної вагової категорії.
  • Лояльні ціни на матраци серії "Люкс" роблять їх доступними для широких мас населення. Тому купити матрац пружинний може кожен, хто бажає істотно поліпшити якість сну та відпочинку. Не сумнівайтеся, ціна матраца від ВТФ "ВЕЛАМ" повністю відповідає заявленій якості.
  • Довговічність. Для виробництва матраців і інших спальних аксесуарів компанія "ВЕЛАМ" використовує тільки натуральні матеріали і високоякісні комплектуючі деталі власного виробницта та від надійних ліцензованих виробників.
  • Презентабельність. Ортопедичні матраци, ціна яких не погрожує сімейному бюджету, вигідно поєднують в собі бездоганний зовнішній вигляд, міцність і багатофункціональність.
  • Безпека і комфорт. Матраци серії "Люкс" ідеально пропускають повітря, але при цьому відштовхують частки бруду, вологу і пил. Вони повністю безпечні і для дітей, і навіть для людей, у яких діагностували алергію.

     Отже, бажаєте назавжди позбавитися від болів в спині та безсоння? Сміливо наважуйтеся купити високоякісний, екологічно чистий, довговічний і презентабельний ортопедичний матрац серії "Люкс" від компанії "ВЕЛАМ"!
     Купуйте матраци у Львові, ціна яких "сподобається" вашому гаманцю. Зробіть це вже зараз і насолоджуйтеся якісним сном у будь-якому випадку!