1. У чому особливість матрацу з ортопедичним ефектом ?
  2. Хребтова грижа ? Обери матрац правильно!
  3. Ключові поради при виборі матрацу
  4. Пружинам бути чи не бути ?

 

 Як тільки людина зіткнулася з такою проблемою як грижа, з цієї миті його звичний спосіб життя кардинально міняється. Їй більше не можна піддаватися сильним фізичним навантаженням і упродовж довгого часу знаходитися в сидячому положенні, за винятком спеціального крісла.

     Треба систематично вправлятися в цілях профілактики, правильно харчуватися, а також особливу увагу приділяти створенню комфортабельного спального місця. Причинами утворення хребетної грижі можуть бути: остеохондроз, деформація міжхребетних дисків, їх безпосереднє зміщення і інші захворювання.

    Тому процес вибору відповідного матраца повинен здійснюватися з урахуванням усіх тонкощів цього виробу. Однією з основних переваг цього спального елементу є те, що він дозволяє зоні хребта повністю розслабитися. Таким чином, людина зможе повноцінно відпочити.

У чому особливості матраца з ортопедичним ефектом?

     Ортопедичні матраци є справжньою знахідкою для людей, що страждають хребетною грижею, оскільки їх корисні особливості сприятливо впливають не лише на хвору область, але, і увесь організм. Деякі пацієнти не вірять, що такі вироби зможуть якось полегшити симптоми недуги, тому не поспішають їх купляти, а даремно.

     Адже в кожного з нас природою закладена максимальна витримка денного навантаження, велика частина якого припадає безпосередньо на хребет. Тоді як вночі наш втомлений від денних турбот організм повинен відпочивати, нормалізувати життєво необхідні ресурси і відновлювати сили.
     Проте якщо спальне місце викликає дискомфорт під час відпочинку, то наше тіло, а хребет особливо, знаходиться в напруженому стані, а, отже, ще більше витрачає свої ресурси. Цю проблему можна розв'язати ефективним і практичним способом - придбати матрац з ортопедичним ефектом.
     Такі вироби рекомендовані світовими кваліфікованими фахівцями, оскільки здатні сприятливо впливати не лише на стан хребта, але, і усій ділянці спини і зони попереку. Коли нічний відпочинок комфортний, тоді здійснюється відновлення усіх життєво необхідних систем, таких як: робочий процес судин і серця, імунітет, нервова і ендокринна система.

     Також фахівці одноголосно прийшли до тієї думки, що неправильно організоване спальне місце стає причиною розвитку депресивного стану, систематичного безсоння, недосипання, а також зниження імунних показників. Тому якщо ви хочете привести в норму стан області хребта, зони попереку і усіх інших систем, які безпосередньо впливають на ваш загальний стан, то у такому разі, вам просто треба купити ортопедичний матрац.
     Особливо якщо ви страждаєте від хребетної грижі, то така покупка є первинною необхідністю. Але, не варто квапитися з покупкою виробу, оскільки, передусім, варто відвідати кабінет фахівця в цілях отримання консультування. Він на професійному рівні зможе підказати і порадити, враховуючи міру хребетного захворювання, який матрац підійде краще всього.
     Таким чином, з'явиться можливість придбати таку модель спального елементу, яка зможе максимально ефективно "скопіювати" природне положення вашого тіла під час відпочинку, дозволить спині розслабитися і відпочити, а також мінімізувати больові відчуття, а, отже, запобігти подальшому розвитку недуги.

Як правильно підібрати матрац при хребетній грижі?

     Тільки фахівці зможуть допомогти вам підібрати найбільш відповідний виріб, проте не можна залишити без належної уваги той факт, що лікарські думки відносно цього питання розходяться. Одна категорія фахівців стверджує, що матрац повинен мати в розпорядженні м'яку основу, тоді як друга частина лікарів радить купувати матраци, зроблені на основі натурального латексу.
     Враховуючи це, багато пацієнтів просто в подиві, який же матрац потрібно купувати? Передусім, необхідно ознайомитися з основними особливостями виробів з ортопедичним ефектом. Тільки після цього можна приступати безпосередньо до експлуатаційних тонкощів моделей, які рекомендовані для людей, що страждають від хребетної грижі.

В процесі вибору треба прибігати до наступних порад:

  • Для того, щоб придбати виріб, максимально відповідний безпосередньо для вас, можна влаштувати невелику перевірку. Просто розташуйтеся на вибраній моделі і полежте хвилин п'ятнадцять. Після цього переляжте на один бік і навпаки. Таким чином, ви зможете зрозуміти, чи комфортно вам відпочивати на такому матраці або ж відчуваєте ви себе дискомфортно.
  • Наступне, що треба зробити, так це ознайомитися із складом і гіпоалергенними властивостями матраца.
  • Важливо: вироби з ортопедичним ефектом не мають яких-небудь токсичних запахів.
  • І останнє: уточните у консультанта відносно наявності ортопедичного ефекту, заради якого власне і отримується виріб. Оскільки він здатний набувати форми тіла людини, що лежить, а так само розподіляти рівномірно анатомічне навантаження.

     За наявності міжхребетної грижі краще всього зупинити свій вибір на двосторонній ортопедичній моделі, одна частина якої буде м'якою(з пружинним блоком), тоді як друга - жорсткою(без наявності пружин).

Пружинні моделі

     Такий матрац може бути оснащений пружинним блоком незалежного типу або ж складатися з системи пружинних блоків, які залежні між собою. Ці вироби застосовуються переважно в профілактичних і лікувальних цілях, спрямованих на усунення такого захворювання як хребетна грижа.
     Для того, щоб спина знаходилася в комфортному і правильному положенні під час відпочинку, варто зупинитися на моделях з незалежним пружинним блоком. Відмітною особливістю таких матраців є здатність приймати індивідуальне навантаження на кожну з пружин, що знаходяться в окремих чохлах.