Якщо ваш старенький диван давно потребує заміни, але покупка ліжка поки не входить у ваші плани, є чудовий варіант: каркас для ліжка. Це ортопедична конструкція, яка складається з металевої рами та еластичних букових ламелей, яка послужить основою для вашого матраца і буде не гіршим варіантом, ніж повноцінне ліжко.  За допомогою каркасу можна швидко і просто організувати зручне спальне місце - достатньо зверху покласти матрац. Тим більше, що грамотно підібраний каркас, завдяки вигинам ламелей, здатний додати ще більшого ортопедичного ефекту вашому матрацу.

У чому переваги каркасу для ліжка?

каркас для кровати     Якщо ви все ще сумніваєтесь у виборі каркасу, тоді дізнайтесь більше про його особливості: 

  • Каркас за лічені хвилини стане повноцінним спальним місцем, достатньо просто покласти зверху матрац - вийде бюджетний домашній чи дачний варіант.
  • Каркас посилює ортопедичні функції матраца, чим забезпечує відпочинок для хребта у правильному положенні. 
  • Ортопедичний каркас призначений правильно розподіляти нагрузку людського тіла незалежно від його ваги, оскільки кожна ламель окремо може витримати коло 40 кг.
  • Циркуляція повітря забезпечується завдяки відстані між ламелями, добре впливає не тільки на якість сну, але значно збільшує термін служби матраца. 

Каркас для ліжка: переможець в номінації «ціна - якість»

     При виборі каркаса для ліжка слід пам'ятати, що чим більша вага людини, тим менша повинна бути відстань між ламелями. У нашому магазині є дві моделі на вибір від Velam:

  1. Каркас ліжка Стандарт з відстанню між ламелями 65 мм;
  2. Каркас ліжка XXL з відстанню між ламелями 25 мм.

     Довготривалу експлуатацію кожного каркасу гарантує використання матеріалів найвищої якості. Всі ортопедичні каркаси складаються із шести циліндричних металічних ніг - опора, яка регулююється по висоті.

     Пам'ятайте, що основним критерієм зручності спального місця стане вибір матраца для каркасу, до того ж їхні розміри мають співпадати. Обирайте та замовляйте новенький матрац у нашому  магазині разом з каркасом та отримайте безкоштовну доставку в подарунок!