Ви шукаєте зручний матрац для своєї спальні?

    Спальне місце, на якому ми відпочиваємо є нерозлучним елементом кожної квартири. Одну третю нашого життя ми проводимо під час сну. Отже, варто подумати про якість сну. Найістотнішою частиною кожного ліжка є матрац. Тому що саме він відповідає за наш здоровий, безпечний сон. Добре підібраний матрац, позитивно впливає на комфорт нашого життя. На сьогодні ринок пропонує багато видів матраців, які мають специфічні властивості. При виборі матрацу потрібно виділити трохи більше часу.

     Коли потрібно купувати новий матрац:
- ти прокидаєшся стомленим, ваш матрац має тривалі вм'ятини, чохол знищений, матрацу вже більше ніж 10 років!

     Розмірковуєте який матрац буде кращим для Вас?     Ви змушені зважити всі свої вподобання та вимоги до цієї покупки. Як відомо, кожен має свої звички та уподобання. Правильно вибраний матрац не може бути ані занадто м'який, ані за твердий. Для того щоб він був ортопедичним місцем відпочинку, він повинен максимально повторювати натуральні викривлення хребта. У випадку ортопедичних хвороб, варто послухати порад лікаря спеціаліста, який допоможе вибрати відповідну твердість.

     Матраци мають ще кілька інших параметрів, на які потрібно звернути увагу. Найкращим способом їх перевірки є просто полежати на матраці перед його покупкою. Лежачи на спині, потрібно засунути долоню під частину поясниці. Якщо не вона не пролазить тоді це значить, що матрац є за м'яким. Але, коли ми робимо це без перешкоди, це говорить про надмірну твердість. Підходячий для Вас матрац позволятиме просовувати долоню з опором. А лягаючи на бік, хребет має бути випростаний.


     Важливою частиною також є чохол матрацу. Його основна функція це всмоктування і випарювання вогкості. Бажано щоб був протиалергенний і антибактеріальний.       Якщо у Вас спільне спальне місце?


     Якщо Ви спите не самі, варто робити такі покупки спільно. Важливо, щоб ліжко було відповіднго розміру. Беручи до уваги довжину матраца, потрібно додати 20 см до свого зросту. Оптимальна ширина для однієї особи 80-90 см, для двох щонайменше 140 см.