Вибрати матрац - це не просте завдання. На ринку існує безліч пропозицій від різних виробників і виникає багато запитань. Який виробник кращий? Який матрац задовольнить всі вимоги і забезпечить здоровий та комфортний сон? Відповіді на ці питання знаходяться у нас.

Велам - українська компанія, котра спеціалізується на виробництві матраців. В нашому асортименті вже більше 40 моделей матраців. Кожна модель ретельно розроблена з урахуванням потреб і вимог споживачів. Вона поєднує якість, доступну ціну, неперевершений комфорт і привабливий зовнішній вигляд. Більше того, ми розуміємо, що вимоги у кожного клієнта унікальні, тому надаємо можливість замовити матраци нестандартних розмірів.

Наша продукція створена з максимальною увагою до деталей і ми використовуємо лише найсучасніші технології та матеріали. Ми переконані, що наші матраци забезпечать вам здоровий та комфортний сон.

Характеристика матраців від виробника Велам?

✔ Якісна європейська сировина - при виробництві продукції компанії, використовується виключно високоякісна сировина від відомих закордонних постачальників;

✔ Екологічно чисті і абсолютно безпечні для здоров'я матеріали;

✔ Сертифікати якості - безпека і висока якість для компанії завжди на першому місці, і підтвердити їх можуть відповідні документи;

✔ Широкий асортимент розмірів. У каталозі інтернет-магазину Велам, можна знайти необхідні розміри, підібравши під необхідні вимоги відповідну модель. Також, ми готові запропонувати вам виготовлення матраців нестандартних розмірів. До них ви можете купити потрібні наматрацники та ортопедичні подушки;

✔ Гарантія на продукцію від виробника.

✔ Всі матраци виготовлені без використання клеїв та поролону.

Чому Велам Львів?

Велам Львів є авторизованою точкою продажу найбільшого виробника матраців в Україні. Виробництво Велам успішно працює на ринку протягом більш ніж 30 років. І ось чому варто обрати саме нас:

  • Компанія Велам створює матраци високого технологічного рівня, використовуючи сучасне обладнання, новітні технології та матеріали. Всі продукти мають високу якість.
  • Висока якість та сучасний технічний рівень процесів виготовлення матраців забезпечують відповідність міжнародним стандартам ISO. Ми пильно контролюємо якість кожного етапу виробництва, щоб забезпечити надійність та задоволення наших споживачів і партнерів.
  • Всі матеріали, які використовуються в наших матрацах, пройшли санітарно-епідеміологічні дослідження, що підтверджує їх безпеку використання. Наші товари мають відповідні висновки і звіти, що гарантує їх безпеку для здоров'я.
  • У нас ви знайдете не лише матраци, але й широкий вибір наматрацників, ковдр і подушок. А для створення повноцінного інтер’єру у нас представлені колекції ліжок та меблів для спальні. Ми пропонуємо повний спектр товарів для створення комфортної атмосфери для сну.
  • Наші менеджери готові проконсультувати вас та допомогти вибрати матрац та інші аксесуари для сну, враховуючи потреби та побажання.
  • Ми пропонуємо конкурентні ціни на всі категорії матраців і маємо систему знижок для наших клієнтів.
  • Ми доставимо ваш матрац прямо до вашого дому, забезпечуючи зручність і комфорт для вас.
  • У Львові є 5 фірмових магазинів зі зручною локацією. Тому доїхати до нас легко і швидко з будь-якої точки Львова.
  • Обирайте онлайн - тестуйте офлайн. Оскільки в наших магазинах та на власному складі представлені найпопулярніші моделі матраців та ліжок, ви можете прийти у наші магазини і протестувати всю продукцію.

Тож, якщо ви шукаєте високоякісні матраци та аксесуари для сну, компанія ВЕЛАМ Львів - ваш надійний вибір.