Ліжко — особливо важливий елемент інтер’єру, адже від сну значною мірою залежить здоров’я людини, а на якість сну обов’язково впливає ліжко.

     Прекрасні моделі трансформерів,сну. якщо їх складати й розкладати щодня, недовго витримують таку інтенсивну експлуатацію, тож для щоденного сну краще купити ліжко, враховуючи такі нюанси:

 

  • Кількість людей, які будуть спати на ліжку;
  • Комплекцію користувачів;
  • Особливості здоров’я людей, які будуть спати на ліжку;
  • Розмір кімнати, де воно буде встановлене;
  • Стиль інтер’єру.

Як обрати ліжко за розміром?

     Розмір ліжка визначається насамперед поняттями односпальне, двоспальне чи полуторне ліжко. Найчастіше односпальне встановлюється у імнаті дитини чи підлітка, двоспальне призначене для родини, а полуторне, на якому зможе спати одна людина, а може й двоє, встановлюється у кімнаті для гостей. Та існують винятки з цього правила. Наприклад, у дитячій можна в метою економії площі встановити двоспальне двоярусне ліжко.

Особливості вибору ліжка для людини певної комплекції

     Зазвичай всі переконані, що насамперед треба звертати увагу на вагу користувача, щоб ліжко його витримало. Проте проблеми при виборі ліжок виникають і в худорлявих людей, які, наприклад, мають високий зріст, довгі руки й ноги. Щоб не доводилося щоночі спати в позі ембріона, слід обирати просторе ліжко. Його мінімальна ширина має бути такою, щоб з нього не звисали лікті, а довжина перевищувати зріст. Дуже високим людям варто про всяк випадок обирати моделі з одним бильцем, щоб було можна не турбуватися, що бильце заважатиме ногам  вночі, якщо людина посунеться вниз.

     А ось повним людям треба звертати увагу на кількість та якість ламелів і добирати якісні й пружні матраци. Слід зокрема купити матрац з захищеними пружинами, інакше вони можуть завдати чимало незручностей. На якісний матрац ціна не може бути низькою, проте не шкодуйте коштів, пам’ятайте, що на цьому матраці ви будете проводити третину доби!

     У деяких випадках підібрати ці меблі настільки складно, що доводиться виготовляти ліжко на замовлення.

Чому дерев’яні ліжка є ідеальним вибором?

   Дерев’яні ліжка відповідають кільком важливим вимогам. Вони міцні й здатні втримати солідну вагу. Такі меблі ефектно виглядають і дизайнери створюють ліжка для різних видів інтер’єру — від класичного та модерного  до стилів прованс та хайтек.

     Однією з переваг дерева є його гіпоалергенність. Якщо при створенні ліжка використовуватися пресовані пиломатеріали, вони можуть виділяти у повітря шкідливі речовини. Проте дерев’яні елементи інтер’єру можуть виділяти хіба що фітонциди.

Звертайтеся до наших менеджерів — і вони допоможуть обрати те ліжко, яке буде радувати вас своєю якістю та ефектним виглядом протягом багатьох років.