Давайте розберемося, чи бувають ортопедичні матраци. Відразу скажу, теоретично – ТАК!

У деяких країнах, матраци масового виробництва, заборонено називати ортопедичними. У нас поки що, можна. Лише і чуєш, а у Вас ортопедичні матраци? І всупереч тому, що покупець може звернутися до іншого бренду, ми говоримо, НЕМАЄ, правильно було б називати наші матраци не ортопедичні, а матраци з ортопедичним ефектом.

Ми вивчали питання «ортопедичних» матраців і прийшли до думки, що будь-яка ортопедична річ, має бути унікальною. Здоровій людині така річ не потрібна. А ось тим, хто має явні патології – ось їм потрібні речі, які враховуватимуть особливості тіла і проблемні місця.

Ортопедичний матрац, це унікальний продукт, зібраний вручну по певних вимогах і параметрах, вказаних лікарем-ортопедом. Має бути схема, де чітко розписані зони необхідної пружності, щоб не посилювати проблему.

Чи бувають матраци ортопедичними?Тому це дуже дороге задоволення і частенько невиправдане. В процесі лікування, людині може стати краще. Створити унікальний матрац, цікаво будь-якому виробникові, адже це хороші гроші. Але як довго він буде актуальний? Міняти розташування зон в б/у матраці, ніхто не буде.

Матрац, який допомагає розслабитися, розподіляє навантаження тіла і приймає його анатомічне положення, може називатися анатомічним. Обов'язкова умова, еластичні настили і якщо це пружинний блок, то «Pocket spring», який славиться своєю точковою реакцією на навантаження.

Ви ще хочете ортопедичний матрац? 

Можливості нашої компанії, дозволяють виконати індивідуальне замовлення. Дуже складно, але можливо. Вам потрібно лише знайти фахівця, який грамотно виконає схему і візьме на себе відповідальність за Ваше здоров'я.

Здоровенькі були і не поспішайте шукати речі, які Вам можливо зовсім не потрібні.