Обираємо матрац недорогоЧасто купівля матраца викликає чимало запитань. Якщо мова йде про якісний матеріал і продукт, то найімовірніше, варто купити матрац з ортопедичним ефектом. Сам по собі будь-який матрац ортопедичним назвати не можна. Це такий виріб, який забезпечує правильне положення хребта під час сну і пропорційний розподіл ваги. Цей ефект передбачає дію протягом всього часу лежання на ліжку, будь то пятихвилинне дрімання або тривалий нічний сон.

Застосовуючи правильний матрац, користувач отримує ефект «прямої спини». Багато виробників ретельно роз'яснюють принцип дії матраца, будь то пружинний або безпружинний варіант.

Варто відзначити, що сам по собі матрац не може забезпечити належного ефекту. Важливо підібрати правильне поєднання «матрац + тіло». Тільки так можна досягти бажаного результату. Це означає тільки те, що кожен користувач повинен індивідуально підходити до підбору пристосування для сну.

Таким чином, якщо уявити людину в тандемі з м'яким матрацом, то відразу стане ясно, що таке поєднання неправильне і навіть може зашкодити здоров'ю. З іншого боку, якщо худий чоловік буде спати на дуже жорсткому матраці, це буде теж неправильно і небезпечно. Це незручно і некомфортно.

Правильно співвідносити фізичні дані людини та характеристики матраца, його тип і матеріал в якості наповнювача. При цьому варто звертати увагу на такі аспекти вибору:

  • повним людям правильно підібрати жорсткі матраци, жорсткість досягається посиленням пружин, більшою товщиною дроту, підвищеною щільністю матеріалів;
  • худі люди повинні спати на м'якших матрацах, моделі не можуть мати койру як ущільнювач, кращий варіант - натуральний м'який латекс;
  • людям з середньою ваговою категорією підійдуть моделі, яких більшість на сучасному ринку - в міру м'які і міцні матраци з незалежних пружин або з наповнювачем з койри і латексу;
  • споживачам, у яких ще не повністю сформований кістяк, підліткам і дітям, найкраще вибирати матраци без пружин.

Маленькі діти, новонароджені, як стверджують фахівці, можуть спати на будь-якому з типів матраців. Головна умова - матрац повинен «дихати», добре провітрюватись. Найчастіше молоді батьки купують матраци з кокосового волокна. Трохи постарше, які вже виявляють фізичну активність повинні спати на такому матраці, який витримує постійні навантаження у вигляді стрибків або активних ігор. Підлітку ідеально підійде матрац без пружин з натуральним або синтетичним наповнювачем:

  • латекс;
  • овчина;
  • кінний волос;
  • пінополіуретан та інше.

Люди похилого віку належним чином оцінять м'які матраци або в крайньому випадку моделі з середньою жорсткістю. Якщо у споживача часто болить поперек, то навряд чи вибір жорсткого матраца стане обґрунтованою покупкою. В цьому випадку краще зупинитися на м'яких матрацах, особливо цінні стануть моделі з піною, яка відрізняється ефектом пам’яті. Вона добре повторює форму тіла і підтримує скелет в правильному положенні.

Якщо потрібно підтримати і знеболити верхню частину хребта - зупиніть вибір на жорсткому матраці. Але не занадто.

Жорсткі матраци найчастіше рекомендують експерти-ортопеди при наявності будь-яких захворювань опірно-рухової системи. Варто відзначити, що якщо ви здорові, не варто спати на занадто твердій поверхні. Це може ускладнити кровообіг і відпочинок перетворитися в роботу.

Поради фахівців: купуємо недорого

Як обрати якісний матрац ?Слід відзначити той факт, що, як і в кожній ніші у виборі матраців існують як дорогі, так і бюджетні варіанти. Якщо ви хочете купити недорого матрац, то варто звернути увагу на всі варіанти, але не забувати про якість.

Незважаючи на те, що зазначені матраци коштують трохи дорожче, варто купити модель з незалежними пружинами.

Незважаючи на те, що матраци з блоком типу «Боннель» коштують недорого, їх складно назвати «ортопедичними». Вони підходять тим, хто спить поодинці. Ідеальний варіант для багатьох споживачів - латексний або пінополіуретановий наповнювач матрацу.

Щоб перекрити незручність пружин, і їх точковий вплив на відпочиваючого виробники використовують шар кокосової койри (волокна).

Великою популярністю користуються матраци на основі латексних блоків. Цей матеріал може бути, як натуральним, так і синтетичним. Він досить м'який і комфортний у використанні. Чим вища щільність матеріалу, тим краща якість матрацу. Про це теж варто пам'ятати.

Не завжди варто платити за відоме ім'я виробника. Зазвичай ті виробники, які тільки з'явилися на ринку пропонують якісний асортимент.

Купити якісний матрац недорого

Хороший матрац - хороший сонЩоб не витрачати зайвого, варто відразу визначити, який бюджет ви плануєте виділити на покупку матраца. Це може бути, як невелика сума, так і значна частина доходів. Варто орієнтуватися при цьому не тільки на свою зарплату, але і на цінову політику ринку і можливість купити пристосування дешевше, наприклад, через склад або інтернет- магазин матраців.

Якісний і правильно підібраний матрац є запорукою здорового відпочинку, гарного самопочуття і бадьорості протягом усього дня. Вже давно шанувальники різних видів матраців сперечаються про те, який з них найкращий, проте однозначно стверджувати, що та чи інша модель є безперечним лідером просто неможливо. Однак варто віддати належне класичного варіанту матраца, а саме пружинної моделі цього пристосування.

Варто розуміти, що пошук якісного, але недорогого матраца займе набагато більше часу, ніж якби у вас не було фінансових обмежень. Однак таке придбання не тільки реальне, але й трапляється досить часто. Варто тільки проявити твердість і наполегливість у пошуку, уважно вивчати характеристики і не йти на поводу у реклами.