Скільки важить ортопедичний матрац

Ортопедичні матраци, як правило, вражають своєю зручністю та комфортом. Однак їх їх транспортування з магазину до спальні може викликати певні труднощі. Щоб зробити правильний вибір та спростити процес перевезення, важливо зрозуміти, що впливає на вагу матраца.

Чинники, які визначають вагу матраца

Вага матраца залежить від кількох чинників, які можуть варіюватися залежно від типу та конструкції матрацу, зокрема:

 • Блок пружин. Присутність або відсутність пружин визначає вагу. Пружинні матраци в середньому легші, а їх вага залежить від кількості пружин на квадратний метр.
 • Товщина. Кількість шарів та товщина моделі також впливають на його вагу. Товщий матрац із більшою кількістю шарів буде важчим, що важливо враховувати при виборі.
 • Кількість пружинних блоків. Більше блоків пружин покращує технічні характеристики, але і також збільшує вагу матрацу.
 • Якість та тип наповнювача. Натуральні матеріали, такі як кокос чи латекс, роблять матрац важчим порівняно із штучними матеріалами, такими як пінополіуретан чи меморі-піна.
 • Рівень жорсткості. Матраци з твердим кокосовим волокном завжди важчі, ніж моделі із ортопедичною піною.

Якщо важлива вага виробу і потрібна зручна та компактна модель, то варто звернути увагу на безпружинні матраци з ортопедичною піною. Завдяки використанню цієї піни, вироби виходять лідерами за легкістю. Вони мають вагу менше 10 кг і вражають своєю компактністю. Їх також можна згорнути у рулони для легшого транспортування та зберігання.

Категорії найважчих матраців

Існує широкий асортимент матраців на ринку, і серед них виділяється особлива категорія – найважчі матраци. До цієї категорії відносять:

 • Пружинні матраци, особливо моделі з мікропружинними блоками, що мають висоту до 30 см. Вони забезпечують високий ортопедичний ефект, але можуть важити до 45-50 кг. І щоб транспортувати такий матрац потрібно викликати професійних вантажників.
 • Безпружинні великовагові моделі зазвичай мають значну кількість наповнювача. Наприклад, 8 шарів кокосового волокна та латексу. Загальна товщина досягає 25 см, а вага від 45 до 50 кг. Вони підтримують форму завдяки кокосу та м'якість завдяки латексу.

Загалом - це матраци більш преміального класу. Ці продукти не лише пропонують оптимальну підтримку тіла, але й викликають зацікавленість своєю неперевершеною конструкцією та технологічними рішеннями.

Головні критерії вибору матрацу

При виборі матрацу, вага - це важливий, але не основний критерій. Не менш важливі показники:

 • Рівень жорсткості, адже він впливає на комфорт під час сну та правильне положення хребта. При виборі також важливо враховувати не лише особисті уподобання, але рекомендації в залежності від особливостей тіла
 • Довжина матрацу. Рекомендується вибирати довжину, яка щонайменше на 15 см більша за зріст. Такий підхід забезпечить вам достатньо простору та свободи під час сну, а також сприятиме комфорту.
 • Ширина матрацу. Однією з переваг є те, що у виборі ширини матрацу немає жодних обмежень. Тут можна обирати як і компактні, так і максимально великі моделі, які гарантують неймовірний комфорт для однієї або двох людей.
 • Однак перед тим, як робити покупку, слід виміряти розміри ліжка та визначити особисті вподобання. Такий підхід допомагає уникнути помилок та забезпечить спокійний і здоровий сон.

Вага матрацу це не головний критерій, на який слід звертати увагу. Якщо ви турбуєтесь стосовно доставки матрацу - компанія Велам пропонує швидку доставку вашого замовлення по Львову та області. Також за бажанням працівники компанії можуть доставити матрац прямо до спальні. Обирайте комфорт разом з Велам Львів.