Третину свого життя людина проводить уві сні. За цей час наш організм відпочиває, набирається сил та енергії для плідного робочого дня. Тому дуже важливо створити максимально комфортні умови для свого сну купуючи для себе якісний і надійний матрац. Зараз же ринок заманює різними пропозиціями, тому купити матрац за доступні гроші цілком реально. Ознайомитися з якісною продукцією від відомого та провіреного бренду Велам можна на нашому сайті. Матрац недорого - це вже не мрія, а реальність!

Які є матраци та як зробити вибір?

  1. Перед тим, як вибрати матрац, треба знати деякі особливості. Кожен виробник намагається випустити у світ відразу декілька варіантів своєї продукції, щоб клієнти мали можливість підібрати для себе самий відповідний. Але не дивлячись на це, усі вони умовно діляться на дві групи - пружинні і безпружинні. Давайте розглянемо їх детальніше:
    Пружинний матрац. Такі конструкції користуються популярністю упродовж багатьох років, і часто включають в собі декілька підвидів і так далі. Якщо потрібно купити недорогий матрац - це буде просто ідеальним варіантом. Така конструкція з легкістю зможе витримувати велике навантаження. Але при цьому слід пам'ятати, що цей вид матраца не буде довгий час радувати своєю ортопедичною функцією.
  2. Безпружинний матрац. Сучасні моделі, які використовують в якості наповнювачами різні додаткові матеріали. В основному це латекс, кокосове волокно і інші. Купити ортопедичний матрац безпружинний дешево не вийде, доведеться витратитись пристойно. Якщо ж говорити про функціональні особливості, то така конструкція підходить тим людям, у яких є проблеми з хребтом і треба спати на жорсткому матраці. Ще одна відмітна характеристика безпружинних конструкцій від своїх попередників - це безшумність. Навіть через десять років не буде ніякого скрипу або шуму.
    Якщо ви все ще не знаєте, який матрац вибрати, то необхідно керуватися найпростішими правилами:
  • Вага має безпосереднє відношення до жорсткості матраца. Чим важча людина, тим жорсткішим має бути матрац. Такий жорсткуватий матрац купити у Львові можна на нашому сайті;
  • Старшим людям потрібно вибирати м'якший матрац. Літній організм потребує особливого підходу, тому купити матрац недорого не є виходом із ситуації. Краще всього витратитись, але потурбуватися про своє здоров'я;
  • Матрац підбирається під розмір ліжка. Треба дуже ретельно виміряти внутрішній периметр свого спального місця. Старий матрац вимірювати не варто, оскільки ця конструкція з кожним роком неминуче деформується, і точними ці показники бути не можуть. Найбільш ідеально буде купити матрац недорого разом з ліжком і від одного виробника.

     Це три головні критерії, які застосовуються до абсолютно усіх людей і до усіх конструкцій. Але при цьому не варто забувати також про індивідуальні особливості організму. Адже не лише повним людям треба купити ортопедичний матрац жорсткого типу, але також і тим, хто страждає болями у спині. Виробники враховують такі особливості, тому дуже часто на ринку можна зустріти конструкції з різними рівнями жорсткості.
     Наші фахівці підкажуть, як вибрати матрац правильно, і допоможуть купити матрац з чудовими ортопедичними властивостями. У нас самі ходові, затребувані і максимальнозручні та практичні матраци. Вони служитимуть багато років, і радуватимуть своїми унікальними здібностями свого хазяїна. Якісний матрац недорого у нас - це спокійний та міцний сон!