• 5 магазинів у Львові

 • Двоспальне ліжко Венеція Люкс

  Номер: venecia-lux-80x190-chut
  6.130грн.
  В наявності

       Уперше побачивши ліжко Венеція Люкс відразу згадується Італія. Вузькі вулиці прекрасної Венеції, незмінні гондоли в сотнях каналів, які пронизують це дивне місто.

  Опис

       Уперше побачивши ліжко Венеція Люкс відразу згадується Італія. Вузькі вулиці прекрасної Венеції, незмінні гондоли в сотнях каналів, які пронизують це дивне місто. Плавні лінії і переходи втілені в цьому чудовому виробі, воно стане відмінною прикрасою Вашої спальні. Високе ізголів'я (82 см) зробить Ваш відпочинок ще комфортабельнішим. Висота ізніжжя - 44 см (якщо матрац мінімального розміру).

  Основні характеристики данної моделі:

      Матеріали які використані у виробництві високоякісні. Каркас зроблений з букової деревини (масив або єврощит на Ваш вибір). Ліжко з цього дерева дуже міцне і довговічне. Не деформується під впливом часу і навантажень.
       Основою під матрац є букові ортопедичні ламелі, їх товщина 0.8 см кожна. Така основа гарантує, що під час сну хребет завжди буде у  правильному положенні. Широкий розмірний ряд (800 / 900 / 1200 / 1400 / 1600 / 1800 х 1900 / 2000 мм) дає можливість вибрати модель для будь-якої кімнати. Якщо ж Вам потрібний нестандартний розмір, можна замовити його індивідуально.
       Покриття ліжка з меблевого італійського лаку. Він дуже високої якості, не має у складі шкідливих речовин, тому абсолютно безпечний для здоров'я, а також від виробу не виходять неприємні запахи..

  Відстань між ламелями: 7 см. 4 см. 2 см.
  Довжина спального місця: 190 см. 14 шт. 18 шт. 22 шт.
  200 см. 16 шт. 20 шт. 24 шт.

       Додаткові опції

  Таблиця опцій
  Виготовлення ліжка нестандартного розміру. Виготовлення спинки вище стандартної. Зменшення відстані між ламелями. Комплектація фанерою товщиною 15-18мм, замість ламелей
  Можливо Можливо Можливо Можливо
  Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Код
  captcha
  Введіть символи, які ви бачите на зображенні.