Ми працюємо. Слава Україні!

Двоспальне ліжко Венеція

Номер: venecia-90x200-chut
6.190грн.
В наявності

     З першого погляду на ліжко Венеція відразу згадується Італія. Вузькі вулиці прекрасної Венеції, незмінні гондоли в сотнях каналів, які пронизують це дивне місто. Плавні лінії і переходи втілені в цьому чудовому виробі, воно стане відмінною прикрасою Вашої спальні.

Опис

     З першого погляду на ліжко Венеція відразу згадується Італія. Вузькі вулиці прекрасної Венеції, незмінні гондоли в сотнях каналів, які пронизують це дивне місто. Плавні лінії і переходи втілені в цьому чудовому виробі, воно стане відмінною прикрасою Вашої спальні. Висота ізголів'я складає 69см. Ізніжжя - 40 см (якщо матрац мінімального розміру).

Основні характеристики ліжка:

     Використовувані у виробництві матеріали високоякісні. Каркас букового ліжка Венеція зроблений з букової деревини (масив або єврощит, на Ваш вибір). Ліжко з цього дерева дуже міцне і довговічне. Не деформується під впливом часу і навантажень.
     Основою під матрац є букові ортопедичні ламелі, їх товщина 0.8 см кожна. Така основа гарантує, що під час сну хребет завжди буде у правильному положенні. Широкий розмірний ряд (800 / 900 / 1200 / 1400 / 1600 / 1800 х 1900 / 2000 мм) дає можливість вибрати модель для будь-якої кімнати. Якщо ж Вам потрібний нестандартний розмір, можна замовити його індивідуально.
     Покриття ліжка з меблевого італійського лаку. Він дуже високої якості, не має у складі шкідливих речовин. Тому абсолютно безпечний для здоров'я, а також від виробу не виходять неприємні запахи.

Відстань між ламелями: 7 см. 4 см. 2 см.
Довжина спального місця: 190 см. 14 шт. 18 шт. 22 шт.
200 см. 16 шт. 20 шт. 24 шт.

     Додаткові Опції

Таблиця опцій
Виготовлення ліжка нестандартного розміру. Виготовлення спинки вище стандартної Зменшення відстані між ламелями Комплектація фанерою товщиною 15-18мм, замість ламелей.
Можливо Можливо Можливо Можливо
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.