• 5 магазинів у Львові

 • Двоспальне ліжко Титан

  Номер: tutan-120x200-chut
  7.060грн.
  В наявності

       Титан - це ультрасучасне ліжко від ТМ "Естелла". Навіть від назви віє потужністю і енергією. Ліжко має лаконічний дизайн і усі лінії прямі і чіткі.

  Опис

       Титан - це ультрасучасне ліжко від ТМ "Естелла". Навіть від назви віє потужністю і енергією. Ліжко має лаконічний дизайн і усі лінії прямі і чіткі. Великі дерев'яні ніжки надають йому особливий шарм (розмір ізніжжя 45 см). Завдяки трохи зігнутому узголів'ю (77 см), Вам буде зручно спершись ліктем на нього відпочивати з книгою і чашкою улюбленого напою.

  Основні характеристики моделі:

       Усі використані у виробництві матеріали екологічні і якісні. Каркас ліжка зроблений з натуральної букової деревини (масив або єврощит). Таке ліжко, із-за міцності дерева, дуже зносостійке і довговічне.
  Основою під матрац є ортопедичні ламелі з буку. Вони гарантують під час сну правильне розташування хребта. Виробником представлений великий розмірний ряд 1200 / 1400 / 1600 / 1800 х 1900 / 2000 мм. Також є можливість виготовлення нестандартного розміру під замовлення.
       Покриття ліжка робиться італійським меблевим лаком в два шари. Цей матеріал високої якості, у нього немає неприємних запахів. Він абсолютно безпечний для здоров'я тому, що не має у своєму складі токсичних або шкідливих речовин.

  Відстань між ламелями: 7 см. 4 см. 2 см.
  Довжина спального місця: 190 см. 14 шт. 18 шт. 22 шт.
  200 см. 16 шт. 20 шт. 24 шт.

  Додаткові опції

  Таблиця опцій
  Виготовлення ліжка нестандартного розміру. Виготовлення спинки вище стандартної. Зменшення відстані між ламелями. Комплектація фанерою товщиною 15-18мм, замість ламелей
  Можливо Можливо Можливо Можливо