Ми працюємо. Слава Україні!

Матеріали та технології

пружинний блок Бонель     Блок з пружин «Bonnell» - жорстка пружинна основа, яка складається з з'єднаних між собою двоконусних пружин. Це оптимальний вибір для шанувальників традиційної технології. Щільність пружин, їх висота, число витків, товщина використовуваного дроту визначають пружність самих блоків. Стабільна структура цієї конструкції гарантує найкращу розподілу ваги, забезпечує розслаблення м'язів, комфортний сон. Ортопедичні характеристики матраца з даним типом пружинних блоків нижче, ніж у виробів на незалежних пружинах, тому що всі пружини з'єднані між собою - матраци на пружинному блоці «Боннель» мають «ефектом гамака»: лягаючи на цей матрац, ви здавлюєте і ті пружини, на які здійснюється тиск, але також і сусідні. В результаті матрац лише приблизно буде повторювати форму тіла. Для забезпечення потрібної довговічності та стійкості пружини після навивки піддають особливої ​​термообробці. Вона зніме залишкові напруження, забезпечує пружні характеристики пружин.

пружинний блок Покет Спрінг     Блок незалежних пружин Pocket spring - сама найкраща основа для пружинних моделей матраців. Кожна з пружин діє окремо, у своїй зоні, що обмежена індивідуальною кишенькою з легкого синтетичного полотна. Таким чином вдається уникнути «ефекту хвилі» поверхні матраца. Система незалежних пружин відмінно розподіляє навантаження, причому створює ефект анатомічності як поверхні матраца, так і всієї системи в комплексі. Конструкція блоку дає можливість кожній з пружин реагувати на вагу тіла, що не задіюючи сусідніх, а це допомагає конструкції в точності повторювати форму тіла людини. Дана система вірно розподіляє навантаження, а в дію призводить лише потрібне число пружин, що сприяє правильному анатомічному положенню хребта, допомагає знизити ризик появи болю в області спини, зняти втому, розслабити м'язи.

кокосова койра     Кокосова койра - це плити, зроблені з волокон кокосової пальми, просочені натуральним латексом. Це повністю натуральний, до того ж екологічно чистий матеріал. При виробництві меблів койру часто застосовують в ролі підстави або настилу. Головні переваги цього природного матеріалу: несхильність до гниття, відмінні бактерицидні властивості, нездатність провокувати алергічну реакцію. Структура, що просякнута латексом, створює пружну, полужесткую базу - це важливий аспект для довговічності всього матраца. Чим більше буде щільність, тим твердіше сам матрац.

латекс     Латекс - це щільний, довговічний, а крім того, якісний матеріал. Латексні плити виготовляють для матраців переважно з вертикальними отворами, які дають виробу додаткові характеристики, а також сприяю тому, що матеріал буде більш дихаючим. Отвори відрізняються за своїм діаметром - це використовується для того, щоб створити зони пружності. Висока анатомічність, екологічність, хороша пружність, еластичність - ключові переваги даного матеріалу. Такі блоки бездоганно повторюють всі контури тіла.

матеріал Спрут

     Матеріал спрут - це об'ємний волокнистий нетканий матеріал. Його відмінна риса - здатність до підвищення пружності всій поверхні матраца. Авторські технології від ТМ Velam, що складаються в безпрограшному поєднанні ПЕТ-волокон і волокон бавовни, вовни, конопель, створюють відмінні якості виготовлених з них матраців: максимальна повітропроникність, оптимальна теплогенерація, чудовий теплообмін. Даний матеріал екологічно безпечний, він пройшов також додаткову термообробку.

Матеріал нетканий Thermoflex     Матеріал нетканий «Thermoflex» - це плити, що складаються з суміші різних волокон. Що характерно, плити володіють пружною об'ємної структурою з ущільнених горизонтальних шарів волокон, що надає в один і той же час еластичні і стабільні властивості поверхні, збільшуючи висоту матраца, відмінно розподіляючи навантаження.

Матеріал нетканий Thermofelt     Матеріал нетканий «Thermofelt» - це настильний матеріал, який є продуктом термічного з'єднання волокон. Це важлива і невід'ємна частина наших моделей матраців. Мета його використання - розподілити навантаження і створити стабільну захист м'яких шарів виробів від металевих конструкцій пружинних блоків. А ось варіативність складу волокон і щільності застосовуваних матеріалів дає можливість моделювання певних властивостей моделей матраців, зменшуючи або збільшуючи ступінь жорсткості й еластичності.

Шерсть     Шерсть - це натуральний матеріал з волокон вовни різних тварин. Матеріал нерідко використовують в наповнювачах для чохлів у ковдр і матраців. Шерсть мериноса (особлива порода овець) має дуже делікатні волокна. Вони дорожчі, ніж інші, догляд за такими виробами має свої особливості. Шерсть - практичний матеріал тваринного походження, який використовується людством тисячоліттями. Він найкращим чином підійде для наповнення матраца завдяки своїй відмінній рисі - здатності до накопичення і віддачі тепла, а також поглинанню зайвої вологи. Це допомагає зробити відпочинок комфортним, легким, здоровим. Використання волокон вовни в матеріалі для матраців покращує якість виробів і створює відповідний мікроклімат, при цьому зберігає тепло. Присутність таких волокон - особливість ефекту Зима-Літо.

Бавовна     Бавовна - унікальне волокно, що має рослинне походження. Це дуже практичний, цінний за своїми властивостями матеріал, що має високу гігієнічність, відмінні антистатичні властивості. Використання таких волокон при виробництві матраца забезпечить природний баланс вологи, сприятиме його гігієну, оптимальному мікроклімату. Ці волокна - елемент ефекту Зима/Літо. Застосування відновлених волокон вовни, а також бавовни в нетканих матеріалах забезпечує різноманітність структури об'ємних наповнювачів, настилів, а також дає можливість варіювати їх щільність, ступінь пружності.

Ефект Зима-літо     Ефект Зима-літо служить для того, щоб забезпечити найкращий мікроклімат для комфортного сну незалежно від температури в приміщенні. Відомо, що період часу, потрібний для засипання, пов'язаний безпосередньо з температурою середовища. Кожному з нас, мабуть, доводилося крутитися в ліжку, страждаючи від спеки, при цьому всі кругом швидко ставало незатишним і вологим, або ж заснути заважав холод. Хочете швидше засипати і міцніше спати? Потрібно, щоб ліжко в прохолодний період могла швидко прогрітися до температури тіла, зберігати тепло, дарувати комфорт. У жаркий сезон необхідні, навпаки, прохолода, свіжість. Для ефекту Зима-Літо використовують особливу наповнення чохла матраців. Зазвичай при цьому із зимової сторони вироби додають шерсть (овечу або верблюжу), а з літньої - бавовняні волокна (бамбукове волокно).

жаккард     Жаккард - це загальна назва цілої групи тканин, які створюються завдяки переплетення ниток, різних за своєю природою (це і віскоза, і бавовна, і льон, і поліестер, і поліпропілен), по товщині, кольором, блиском, структурі. На вибір конкретної моделі матраца дуже часто вплив має якість тканини чохла. Жаккардова оббивка - це відмінна якість, тканина, яку відрізняють гарний зовнішній вигляд і відмінні характеристики по міцності і довговічності. Жаккард виробляють з бавовняної, синтетичної або зі змішаної основи. Нитки можуть бути комбінованими - виконуватися з волокон різного складу. Ті можуть бути кольоровими, подібними гобеленам або однотонними. Жакардові тканини популярні для пошиття білизни (столового і постільної), одягу, чохлів для матраців, для оббивки предметів м'яких меблів.

трикотаж     Трикотаж - в'язане полотно, отримане сплетінням петель з однієї або декількох ниток на трикотажних машинах. Матеріал має багатошарову петельную конструкцію, надає обсяг, м'якість і стійкість до деформацій. Оббивка із трикотажу для матраців - краща пропозиція серед безлічі інших. Малюнок створюється різними нитками. Сучасні легкі та надійні синтетичні матеріали з поліефірних ниток, використовуваних в трикотажі, додають матрацу м'якість, пишність і ефект збитої перини. Трикотажні чохли зносостійкі і не створюють пилу.

коноплі     Коноплі - унікальні волокна, що володіють корисними властивостями лікарських рослин, а також корисними для домашніх речей характеристиками, такими як відмінна гігієнічність, міцність, стійкість до різного роду деформацій. Крім того, відсутні електризація, алергічні впливи. Волокна характеризуються захисними властивостями від шкідливих впливів зовнішнього середовища. До того ж, волокна конопель - одні з найміцніших і витривалих серед інших волокон рослинного походження. Тканини, вироблені з конопель, не тільки дуже щільні, але вони ще і не піддаються розтягуванню, зберігають свої форму і пропорції.