Ми працюємо. Слава Україні!

Нота

Номер: nota-80x190-chut
4.960грн.
В наявності

     Нота - це зручне або підліткове ліжко. Її класичні лінії і актуальний дизайн, спинка для захисту від холодної стіни, а також об'ємні місткі ящики - головна і безперечна гордість цієї моделі. А її ненав'язливий дизайн дозволяє розміщувати таке ліжко у будь-якому інтер'єрі.

Опис

     Компактна, натуральна і лаконічна, ліжко "Нота" ідеально підійде дітям і підліткам. Вона виготовлена з натурального дерева - масиву або щита буку - що важливо для зростаючого організму. До безперечних переваг цієї моделі відносяться наявність спеціальної спинки для захисту від холодної стіни, а також ортопедичні грати.
     За додаткову плату до цього ліжка можна придбати висувні ящики для білизни, лицьова частина яких виготовлена з дерева, а внутрішня - з ДСП. За бажанням, обидві частини можуть бути виконані з натурального дерева.

     Натуральне дерево: Бук
"Нота" виготовлена з натурального дерева - буку. На Ваш вибір два типи матеріалу - масив і щит.
     Клеєний щит - це деревний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою дерев'яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його безперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від масивних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже маленькою усадкою, він не деформується і не розтріскується впродовж експлуатаційного терміну.
     Масив - це деревний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою більших дерев'яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цілісного шматка дерева.

     Ламелі
     "Нота" комплектується гнутими ламелями з букової фанери завтовшки 8 мм. Завдяки особливій зігнутій формі, ламелі забезпечують додатковий ортопедичний ефект і комфорт. Кількість ламелей на одно спальне місце Ви можете упізнати з таблиці, представленої нижче.

Відстань між ламелями: 7 см. 4 см. 2 см.
Довжина спального місця: 190 см. 14 шт. 18 шт. 22 шт.
200 см. 16 шт. 20 шт. 24 шт.

     Розміри

Для того щоб дізнатись фактичні розміри ліжка, додайте до розміру спального місця цифри, вказані в таблиці нижче.

Довжина Ширина Висота підголів'я
+80 мм +60 мм 670 мм

Додаткові опції

Таблиця опцій
Виготовлення ліжка нестандартного розміру. Виготовлення спинки вище стандартної. Зменшення відстані між ламелями. Комплектація фанерою товщиною 15-18мм, замість ламелей
Можливо Можливо Можливо Можливо
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.