Цікаво знати

Каркас для ліжка - лаконічно, просто, зручно!

Каркас для ліжка - лаконічно, просто, зручно!

     Якщо ваш старенький диван давно потребує заміни, але покупка ліжка поки не входить у ваші плани, є чудовий варіант: каркас для ліжка. Це ортопедична конструкція, яка складається з металевої рами та еластичних букових ламелей, яка послужить основою для вашого матраца і буде не гіршим варіантом, ніж повноцінне ліжко. 

Як правильно вибрати матрац?

Як правильно вибрати матрац?

     Людина проводить у сні в середньому 8 годин на добу.  Від якості нашого сну залежить  самопочуття та працездатність наступного дня. Наш емоційний стан теж великою мірою пов’язаний із нічним відпочинком. 

     Для того, щоб ваш сон був глибоким та комфортним, потрібно правильно підібрати матрац.

Як вибрати ортопедичний матрац?

Як вибрати ортопедичний матрац?

     Якісний сон - запорука вашого здоров'я, хорошого самопочуття, джерело успіху і процвітання. Тому до облаштування спального місця потрібно підходити максимально ретельно і зважено, враховуючи усі можливі нюанси. Основне питання, яке при цьому зазвичай виникає, як вибрати матрац, адже саме на нього лягає головна відповідальність за ваш комфорт під час сну.

Навіщо потрібний наматрацник?

Навіщо потрібний наматрацник?

     Одним з ключових напрямів нашого інтернет магазину являється продаж наматрацників. І останнім часом наматрацники стають усе більш затребуваними. У чому ж секрет їх популярності?

Купити матрац у Львові

Купити матрац у Львові

     Можливо, вибір матраца в Україні, одне з найскладніших питань. Ми спробуємо проаналізувати, де купити матрац у Львові, який матрац купити краще, і чому матраци кращі, ніж дивани. 

Сучасні матраци - територія нової якості

Сучасні матраци - територія нової якості

     Для наших предків матрац був не лише важливим спальним атрибутом, але, а також символ сімейного благополуччя. І в сучасності ці вироби мають значний попит і популярність в споживчих кругах, тому їх різноманітність   неймовірно велика. 

Вибираємо ортопедичний матрац для позбавлення від болей в спині

Вибираємо ортопедичний матрац для позбавлення від болей в спині

     Немало часу людина проводить уві сні, це дозволяє йому відпочити, набратися сил і активно проводити свій день. На жаль, не завжди наш сон здоровий, тому дуже часто ми прокидаємося з ранку з болями в спині, ломотою в тілі і не лише. Щоб усього цього уникнути, важливо потурбується про комфортне спальне місце, а в першу чергу про ортопедичний матрац.

Ортопедичний матрац при грижі хребта

Ортопедичний матрац при грижі хребта

     Як тільки людина зіткнулася з такою проблемою як грижа, з цієї миті його звичний спосіб життя кардинально міняється. Їй більше не можна піддаватися сильним фізичним навантаженням і упродовж довгого часу знаходитися в сидячому положенні, за винятком спеціального крісла.

Кокосовий дитячий матрац в ліжечко

Кокосовий дитячий матрац в ліжечко

Яким має бути дитячий матрац?

     Кожен із батьків намагається з перших днів життя свого малюка подарувати йому свою любов, ласку і турботу. Тому до вибору кожної дрібниці, від шкарпеток до меблів в дитячу кімнату, молода сім'я відноситися вкрай уважно.

Як правильно вибрати ортопедичний матрац

Як правильно вибрати ортопедичний матрац

     Третину свого життя людина проводить уві сні. За цей час наш організм відпочиває, набирається сил та енергії для плідного робочого дня. Тому дуже важливо створити максимально комфортні умови для свого сну купуючи для себе якісний і надійний матрац.

Латексні безпружинні матраци від Велам преміум класу

     Комфортний і здоровий сон зможе забезпечить тільки якісний ортопедичний матрац. Знайти такий товар можна на сторінках нашого інтернет ресурсу. Але перед цим слід вивчити, що ж все таки є ортопедичним матрацом, і яка від нього користь здоров'ю.

Купити ортопедичний пружинний матрац від Велам, завжди доступні ціни

Купити ортопедичний пружинний матрац від Велам, завжди доступні ціни

     Погодьтеся, витримати ритм сучасного життя під силу далеко не кожній людині. А якщо позбавити її повноцінного сну - єдиної можливості відновити фізичний, а також емоційний потенціал організму, то незабаром життя нашого героя перетвориться на справжнє пекло.

«Велам Львів» - майстерня здорового сну

«Велам Львів» - майстерня здорового сну

     Згадайте, хто кожен ранок дивиться на вас з дзеркало у спальній кімнаті? Якщо це сумна, змучена людина, на обличчі у якої відбилася хронічна втома, то пора серйозно замислитися про якість сну.

Чому потрібно купляти саме ортопедичний матрац?

     Кожен з нас рано чи пізно зустрічається з питанням вибору матрацу. Це може статися при переїзді на інше місце проживання, зміні меблів або ж коли у вас або ваших родичів з'являються проблеми із сном. Саме ця обставина, в свій час привела до створення виробів особливої форми і наповнення, які були покликані зробити позитивний вплив в першу чергу на поперек людини.

Як вибрати матрац для себе

Ви шукаєте зручний матрац для своєї спальні?

    Спальне місце, на якому ми відпочиваємо є нерозлучним елементом кожної квартири. Одну третю нашого життя ми проводимо під час сну. Отже, варто подумати про якість сну. Найістотнішою частиною кожного ліжка є матрац. Тому що саме він відповідає за наш здоровий, безпечний сон. Добре підібраний матрац, позитивно впливає на комфорт нашого життя. На сьогодні ринок пропонує багато видів матраців, які мають специфічні властивості. При виборі матрацу потрібно виділити трохи більше часу.