Цікаво знати

Що необхідно знати про подушки, перед покупкою

Підбір подушки, нарівні з вибором матраца – справа серйозна. Подушка задає правильний напрям шийним хребцям, послаблює м’язи, знімає навантаження з передпліччя і частково з грудного відділу. Матрац відповідає за підтримку тіла і, як наслідок, анатомічно правильне положення хребта, що сприяє зняттю навантаження з опорних точок нашого тіла: плечей, ліктів, стегон, колін

Як зшити чохол на матрац своїми руками?

Як зшити чохол на матрац своїми руками?

Мабуть, вам знайома ситуація, коли така зручна річ, як ортопедичний матрац, втрачає свій зовнішній вигляд через пролитий сік, брудних лап собаки, слідів від жирних рук дітей.

І ви шукали шляхи вирішення, які допомогли б зберегти в чистоті і вберегти від передчасного старіння цю недешеву річ.

5 важливих чинників при виборі матраца для новонародженого

5 важливих чинників при виборі матраца для новонародженого

У перші місяці життя тривалість сну займає у новонародженого більший час доби. Тому для комфортного сну необхідно вибрати правильний матрац. У міру зростання малюка рекомендується міняти матрац як по висоті, так і по наповненню.

Ортопедичний матрац для повноцінного сну і відпочинку

Ортопедичний матрац для повноцінного сну і відпочинку

Повноцінний відпочинок і сон настільки важливі для людського організму, що їх не достатня кількість позначається на здоров'ї сильніше, ніж тимчасове недоїдання. Але для повноцінного сну необхідне просторе ліжко зі зручним матрацом.

Як купити якісний і в той же час недорогий матрац?

Як купити якісний і в той же час недорогий матрац?

Часто покупка матраца викликає чимало запитань. Якщо мова йде про якісний матеріал і продукт, то найімовірніше, варто купити матрац з ортопедичним ефектом. Сам по собі будь-який матрац ортопедичним назвати не можна. Це такий виріб, який забезпечує правильне положення хребта під час сну і пропорційний розподіл ваги. Цей ефект передбачає дію протягом всього часу лежання на ліжку, будь то пятихвилинне дрімання або тривалий нічний сон.

Поговоримо про безпружинні матраци

Поговоримо про безпружинні матраци

Купуючи ліжко для спальні, важливо подбати й про вибір якісного матраца, адже саме від нього буде залежати комфорт і зручність під час сну. Останнім часом все більшу популярність завойовують безпружинні матраци. Це пов’язано перш за все з їх унікальними характеристиками та ортопедичними властивостями.

Які бувають види матраців?

Які бувають види матраців?

Якість сну багато в чому залежить від характеристик матраца. Вироби виготовляються з різних матеріалів і можуть відрізнятися конструктивними особливостями. Варто розібратися в видах матраців, щоб правильно зробити вибір при покупці.

Що ми отримуємо з новим матрацом?

Що ми отримуємо з новим матрацом?

В цій статті ми поговоримо про те, що ми отримуємо, придбавши новий матрац з ортопедичним ефектом, з чого почати свій вибір і на що слід звернути увагу при виборі матрацу.

Чи бувають матраци ортопедичними?

Чи бувають матраци ортопедичними?

У деяких країнах, матраци масового виробництва, заборонено називати ортопедичними. У нас поки що, можна. Лише і чуєш, а у Вас ортопедичні матраци? І всупереч тому, що покупець може звернутися до іншого бренду, ми говоримо матраци з ортопедичним ефектом.

Як легко та вдало вибрати ліжко

Як легко та вдало вибрати ліжко

Ліжко — особливо важливий елемент інтер’єру, адже від сну значною мірою залежить здоров’я людини, а на якість сну обов’язково впливає ліжко.

Прекрасні моделі трансформерів, якщо їх складати й розкладати щодня, недовго витримують таку інтенсивну експлуатацію, тож для щоденного сну краще купити ліжко, враховуючи такі нюанси:

Каркас для ліжка - лаконічно, просто, зручно!

Каркас для ліжка - лаконічно, просто, зручно!

     Якщо ваш старенький диван давно потребує заміни, але покупка ліжка поки не входить у ваші плани, є чудовий варіант: каркас для ліжка. Це ортопедична конструкція, яка складається з металевої рами та еластичних букових ламелей, яка послужить основою для вашого матраца і буде не гіршим варіантом, ніж повноцінне ліжко. 

Як правильно вибрати матрац?

Як правильно вибрати матрац?

     Людина проводить у сні в середньому 8 годин на добу.  Від якості нашого сну залежить  самопочуття та працездатність наступного дня. Наш емоційний стан теж великою мірою пов’язаний із нічним відпочинком. 

     Для того, щоб ваш сон був глибоким та комфортним, потрібно правильно підібрати матрац.

Як вибрати ортопедичний матрац?

Як вибрати ортопедичний матрац?

     Якісний сон - запорука вашого здоров'я, хорошого самопочуття, джерело успіху і процвітання. Тому до облаштування спального місця потрібно підходити максимально ретельно і зважено, враховуючи усі можливі нюанси. Основне питання, яке при цьому зазвичай виникає, як вибрати матрац, адже саме на нього лягає головна відповідальність за ваш комфорт під час сну.

Навіщо потрібний наматрацник?

Навіщо потрібний наматрацник?

     Одним з ключових напрямів нашого інтернет магазину являється продаж наматрацників. І останнім часом наматрацники стають усе більш затребуваними. У чому ж секрет їх популярності?