Інформація

Що необхідно знати про подушки, перед покупкою

Підбір подушки, нарівні з вибором матраца – справа серйозна. Подушка задає правильний напрям шийним хребцям, послаблює м’язи, знімає навантаження з передпліччя і частково з грудного відділу. Матрац відповідає за підтримку тіла і, як наслідок, анатомічно правильне положення хребта, що сприяє зняттю навантаження з опорних точок нашого тіла: плечей, ліктів, стегон, колін

Як зшити чохол на матрац своїми руками?

Як зшити чохол на матрац своїми руками?

Мабуть, вам знайома ситуація, коли така зручна річ, як ортопедичний матрац, втрачає свій зовнішній вигляд через пролитий сік, брудних лап собаки, слідів від жирних рук дітей.

І ви шукали шляхи вирішення, які допомогли б зберегти в чистоті і вберегти від передчасного старіння цю недешеву річ.

5 важливих чинників при виборі матраца для новонародженого

5 важливих чинників при виборі матраца для новонародженого

У перші місяці життя тривалість сну займає у новонародженого більший час доби. Тому для комфортного сну необхідно вибрати правильний матрац. У міру зростання малюка рекомендується міняти матрац як по висоті, так і по наповненню.

Ортопедичний матрац для повноцінного сну і відпочинку

Ортопедичний матрац для повноцінного сну і відпочинку

Повноцінний відпочинок і сон настільки важливі для людського організму, що їх не достатня кількість позначається на здоров'ї сильніше, ніж тимчасове недоїдання. Але для повноцінного сну необхідне просторе ліжко зі зручним матрацом.

Як купити якісний і в той же час недорогий матрац?

Як купити якісний і в той же час недорогий матрац?

Часто покупка матраца викликає чимало запитань. Якщо мова йде про якісний матеріал і продукт, то найімовірніше, варто купити матрац з ортопедичним ефектом. Сам по собі будь-який матрац ортопедичним назвати не можна. Це такий виріб, який забезпечує правильне положення хребта під час сну і пропорційний розподіл ваги. Цей ефект передбачає дію протягом всього часу лежання на ліжку, будь то пятихвилинне дрімання або тривалий нічний сон.