Ми працюємо. Слава Україні!

Доставка та оплата

Доставка матраців

     Доставка матраців по місті Львів здійснюється власним автотранспортом магазину Велам. Термін поставки продукції від «Velam» при наявності на складі у Львові складають від одного до трьох днів. У разі відсутності продукції - від одного до двох тижнів.

Вартість доставки при замовленні до 5 000 грн становить 200 грн, а понад 5 000 - безкоштовно!

     Доставка матраців в інші міста України здійснюється за допомогою приватних перевізників (як правило, «Делівері» та «Інтайм») за встановленими ними тарифами. При замовленні на суму від 5 000 доставка здійснюється за наш рахунок (магазину Велам) на склад перевізника.

     Доставка матраців у населені пункти Львівської області здійснюється власним автотранспортом магазину, але за попередньою домовленістю не частіше одного разу у тиждень. Зокрема наш маршрут пролягає через такі міста: Стрий, Дрогобич, Борислав, Самбір, Старий Самбір, Мостиська, Городок, Пустомити, Винники, Золочів, Буськ, Броди, Олесько, Кам'янка бузька, Рава Руська, Жовква, Радехів)

Оплата

     При покупці матраца з доставкою по місту Львів Ви можете оплатити:

  •  готівкою кур'єру при доставці;
  •  готівкою нашому менеджеру, приїхавши в магазин за адресою, вказаною на сайті;
  •  шляхом перерахування грошей на наш розрахунковий рахунок.

     При покупці матраца з доставкою в інші міста України оплата можлива на наш розрахунковий рахунок, при цьому потрібно 100% передоплата.

Гарантійні зобов'язання і обслуговування матраців

     Просимо звернути увагу на те, що до повернення приймаються виключно вироби, цілісність упаковки яких збережена. Якщо Ви не впевнені в розмірах, жорсткості або будь-яких інших параметрах матраца, що не відкривайте пакет. Ви можете повернути виріб, який Вам з тих чи інших причин не підійшло, протягом 14 днів з моменту покупки. Також просимо звернути увагу, що матраци виготовленні на замовлення обміну не підлягають. У випадку обміну чи поверненні товару, який доставлявся за рахунок магазину, покупець зобов'язаний повернути кошти витрачені на доставку.

Гарантійний термін на матраци Velam становить 18 місяців.